O firmie

BV Serwis jest częścią firmy BV Grupa specjalizującej się w nowych technologiach infrastrukturalnego IT. BV Serwis funkcjonuje na rynku informatycznym od 1995r. Działalność firmy skupia się na działalności usług serwisowych i wsparcia informatycznego w sektorze średnich przedsiębiorstw.

W ramach stałej opieki informatycznej oferujemy systematyczny monitoring funkcjonowania infrastruktury IT, usuwanie awarii, natychmiastowa reakcja w sytuacjach krytycznych, sprzęt zastępczy oraz zdalne wsparcie. Niezależnie od ilości problemów zobowiązujemy się do ich rozwiązania w ramach miesięcznej opłaty ryczałtowej. Stały nadzór nad całą strukturą IT gwarantuje bezawaryjność i bezpieczeństwo systemów informatycznych firmy, co przekłada się na płynność funkcjonoania firmy. Po wystąpieniu awarii lub nieoczekiwanych problemów dobrze mieć opiekę zespołu specjalistów z gwarantowanym czasem  reakcji i z czekającym sprzętem zastępczym.

W ramach obsługi systemów informatycznych zajmujemy się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań systemowych, opartych na produktach MS Windows Server, MS BackOffice oraz UNIX/Linux. W celu zapewnienia najwyższej jakości usług naszym Klientom, nasze rozwiązania opieramy o kompleksowy system obsługi, wykorzystując najnowsze rozwiązania techniczne i projektowe.